YKS Yardımcım - Mobil Uygulama

YKS Yardımcınız Telefonunuzda

Öğretmenimiz tarafından geliştirilen YKS Yardımcım adlı uygulama (Play Store'da görüntüle) oldukça kullanışlı ve faydalı özelliklere sahip. Hepinize tavsiye ediyoruz:

* Bu uygulama, Yks adıyla anılan ve 2018 yılında yenilenen Üniversite Giriş Sistemi için tasarlanmıştır.

* Kolay kullanım, basit ve şık arayüze sahip Yks Yardımcım uygulaması sizlere Tyt ve Ayt konusunda yardımcı olmayı hedeflemektedir.

* Yks hakkında, soru dağılımları, sınav süreleri, katsayılar gibi birçok konuda bilgi edinebilirsiniz.

* Tyt sınavına kalan zamanınızı gün, saat, dakika, saniye verileri ile öğrenebilir ve çalışmalarınızı daha planlı yürütebilirsiniz. Üstelik bildirim panelinizde (isteğe bağlı olarak, anasayfadaki ayarlar menüsünden) saniye saniye kalan zamanınızı her an takip edebilirsiniz. Uygulamayı kapatsanız bile bu özellik ile kalan zamanı her saniye görebilirsiniz.

* Internet gerektirmeyecek! şekilde, eski yıllara ait Ygs ve Lys Sorularını cevaplarıyla birlikte uygulama içinde kolaylıkla inceleyebilirsiniz.

* Tyt ve Ayt hazırlık sürecinizde tüm derslere ait tüm konu başlıklarını görüntüleyebilir, güncel açıklamalar doğrultusunda hangi derse ait hangi konular var tek tek inceleyebilirsiniz.

* Çalışma sürecinizde Tyt ve Ayt için kolaylıkla konu takibi yapabilir ve bitirdiğiniz konuları işaretleyebilirsiniz. Böylelikle daha planlı çalışma stratejileri geliştirebilirsiniz.

* Güncel olarak yapılan açıklamalar doğrultusunda uygulama içi duyuruları online takip edebilirsiniz.

* Derslerinize ait yada herhangi bir konuda kendiniz için notlar oluşturabilirsiniz.

* Tyt Ayt konu takip özelliği ile yaptığınız kayıtlarınız ve kaydettiğiniz notlarınız hesabınızda tutularak, uygulamayı kaldırmanız ve sonra tekrar kurmanız durumunda bile kaybolmayacaktır.

** Özellikler ***

Tyt Yks Geri Sayım, Yks Tyt Sayaç
Yks Hakkında Bilgi, Yks Nedir?
Eski Yıllara Ait Ygs Lys Soruları (internetsiz)
Tyt Ayt Konuları ve Konu Takibi
Online Duyurular
Not al özelliği (Todo List, Check List, Not Defteri)

yks yardımcısı, üniversite sınavı, yks, yardımcı, mobil uygulama, android uygulama, yks takvim, çıkmış sorular, lys, ygs, geçmiş dönem, çıkan sorular

KONU İLE İLGİLİ ÖRNEKLER

Bu konu ile ilgili örnek bulunmamaktadır.YORUMLAR
1776  kez okundu.

Online Kullanıcı Sayısı 1223